På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Christian Kjær Mortensen. Fiskekoner på Gammel Strand.
Vurdering:
5.000
Christian Kjær Mortensen. Fiskekoner på Gammel Strand. Olie på lærred. Sign. 79 x 61 (95 x 75) cm.
10-02-2019 15:27:47