Søren Christian Bjulf. Fisker på havnen, olie på lærred. Sign.

Varenummer: 5722827
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Søren Christian Bjulf (1890-1958). Fisker på havnen, olie på lærred. Sign. S. C. Bjulf. 38 x 31 cm. (48 x42) cm.

Auktionen afsluttes:  25-07-2020 19:15:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej