Søren Christian Bjulf. Fiskerkoner på Gammel Strand, olie på lærred.

Varenummer: 5722825
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Søren Christian Bjulf (1890-1958). Fiskerkone på Gammel Strand, olie på lærred. Sign. S. C. Bjulf. 38 x 31 cm. (48 x42) cm.

Auktionen afsluttes:  25-07-2020 19:10:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

392454 24-07-2020 18:53:35 DKK 300