Christian K Mortensen. Fiskerkoner på Gammel Strand, olie på lærred

Varenummer: 6326359
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 2.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6338173
Christian K Mortensen (1908-). Fiskerkoner på Gammel Strand, olie på lærred, signeret. 74 x 94,5 cm (86 x 106 cm) (cd)
Auktionen afsluttes:  11-01-2023 19:22:00
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

1151366 06-01-2023 22:06:23 DKK 350
1990667 06-01-2023 20:38:44 DKK 300