Christian Kjær Mortensen. Motiv fra Gammel Strand (cd)

Varenummer: 5801354
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Kjær Mortensen (1908-?). Motiv fra Gammel Strand. Olie på lærred. Sign. 60 x 50 cm (79 x 68 cm). Obs. Beskrivelsen ændret; kunstnernavn.

Auktionen afsluttes:  19-10-2020 19:52:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej