Christian Kjær Mortensen. Motiv fra Gammel Strand (cd)

Varenummer: 5801354
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.200

Christian Kjær Mortensen (1908-?). Motiv fra Gammel Strand. Olie på lærred. Sign. 60 x 50 cm (79 x 68 cm). Obs. Beskrivelsen ændret; kunstnernavn.
Auktionen afsluttes:  19-10-2020 19:52:00