Einar Gross. Udsigt over Aalborg med Budolfi Kirke (cd)

Varenummer: 6259890
Vurdering: DKK 1.000

Einar Gross (1895-1962). Udsigt over Aalborg med Budolfi Kirke, olie på lærred, sign. Bjulf. 52 x 67 (72 x 87) cm.
Auktionen afsluttes:  04-09-2022 09:14:22
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej