Søren Hjorth Nielsen. Landskab med huse. cd

Varenummer: 5184479
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Søren Hjorth Nielsen (1901-1983), Landskab med huse, olie på lærred sign. HN, 65 x 82 cm. (74 x 92 cm).

Auktionen afsluttes:  15-12-2018 20:21:07

395659 15-12-2018 20:19:07 DKK 2200
1415 12-12-2018 19:10:14 DKK 2000