Varenummer: 6203645
Vurdering: DKK 2.000

Ubekendt kunstner. Motiv med afklædt kvinde, olie på lærred. Sign. og dat. HN. 1962. 90 x 64 (100 x 74) cm. Fremstår med lettere overfladiske krakeleringer i hjørne. NB: ændret beskrivelse. 10/5-22.
Auktionen afsluttes:  10-05-2022 20:55:00