Søren Hjorth Nielsen, Svend Havsteen-Mikkelsen & Sven Wiig-Hansen, div. motiver (3)

Varenummer: 5577296
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Søren Hjorth Nielsen (1901-1983), Svend Havsteen-Mikkelsen (1912-1999) & Sven Wiig-Hansen (1922-1997), div. motiver, indrammede litografier, alle sign. og en nummeret i bly, mål med ramme 64x51 cm. 65x85 cm. 67x80 cm. Ene med defekt glas. (3)

Auktionen afsluttes:  05-02-2020 15:14:12
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej