Søren Kent, komposition, akryl på lærred (cd)

Varenummer: 6299080

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Søren Kent f.1959. Komposition, akryl på lærred, signeret og dateret 1994. H.80 x 110 cm (83 x 113,5 cm)

Auktionen afsluttes:  06-12-2022 18:48:39
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej