Willy Nilsson, fransk landsbymotiv, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6068372
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Willy Nilsson (f. 1920). Fransk landsbymotiv, olie på lærred, signeret. H.66 x 97 cm. UR. Farvebortfald i øverste venstre hjørne.
Bemærk kunstner rettet.
Auktionen afsluttes:  28-08-2021 14:36:10
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej

848044 26-08-2021 16:39:34 DKK 300