Sofabord af mahogni m/ sort laminat samt DAN Stol (2)
Vurdering:
< 1.000
Sofabord af mahogni, topplade beklædt sort formica. H. 54, 60 x 60 cm. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder topplade med ridser. samt DAN stol, blålakeret.
08-06-2050 09:45:00