Sofabord af palisander m/ udtræk, 1960'erne

Varenummer: 6293911
Vurdering: DKK 1.500

Sofabord af finéret palisander, udtræk i siderne. H. 55, 120 x 60/104 cm. Fremstår med aldersrelateret brugsslitage, herunder topplade med mærker og skjolder.
Auktionen afsluttes:  03-12-2050 09:17:00
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej