Sofabord af palisander, monteret med to skuffer, 1960'erne

Varenummer: 6380039
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.200

Rektangulært sofabord af finéret og massiv palisander, to gennemgående skuffer med greb i hver side. H. 50, 60 x 150 cm. Fremstår med alders- og brugsspor, topplade med enkelt skjold.
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 20:28:57

1854948 27-05-2023 01:13:26 DKK 1500