Sofabord i industrielt design.

Varenummer: 6361098
Vurdering: DKK 1.600

Sofabord i industrielt design med stel sammensvejset jern med bordplade og hylde af genbrugstræ. Monteret med hjul. H. 45 cm. B. 160 cm. D. 80 cm. Fremstår med brugsspor og patineret stel.
Auktionen afsluttes:  17-06-2023 13:54:24
Showroom:   DK, København, Midtager