Sofabord i kinesisk stil af orientalsk hardwood.

Varenummer: 6216577
Vurdering: DKK < 1.000

Sofabord i kinesisk stil af orientalsk hardwood.. H. 48,B. 156,D. 64 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker.
Auktionen afsluttes:  04-07-2022 12:04:35