Sofabord i kinesisk stil af orientalsk hardwood.
Vurdering:
< 1.000
Sofabord i kinesisk stil af orientalsk hardwood.. H. 48,B. 156,D. 64 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker.
04-07-2022 12:04:35