Sofabord med plade af marmor

Varenummer: 6300977

Næste bud: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Sofabord med løs plade af marmor, stel af messing farvet stål. Ca. H. 48, Ø. 85 cm. Fremstår med brugsspor, ridser på stel, pletter og afslag på kant af plade.

Auktionen afsluttes:  02-12-2022 10:14:09