Solitaire sæt af 14 kt hvidguld, 0.024 ct. Kæde af sterlingsølv. (3)
Vurdering:
1.200
Solitairesæt ved vedhæng og ørestikker af 14 kt hvidguld, prydet med indfattet brilliantslebet diamanter på i alt 0.024 ct. Stemplet 585. Samlet vægt 1,5 gram. Kæde af sterlingsølv, l. 36 cm. Fremstår med brugsspor (3)
10-02-2023 18:08:46