Sonja Henningsen. Tre kompositioner.(3)
Vurdering:
1.000
Sonja Henningsen. Tre landskabspartier, olie på plade. Alle signeret med monogram SH. 45 x 41 (47 x 43) cm, 41 x 49 (43 x 52) cm, 40,5 x 50,5 (42,5 x 52,5) cm. (3)
31-05-2020 18:20:00