Spejl i forgyldt ramme, rokokostil, 20 årh

Varenummer: 6226670
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Spejl i forgyldt ramme, rokokostil, 20 årh. Stedvise brugs- og aldersspor; herunder kantafslag. H. 122 x 73 cm.

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 14:52:03
Showroom:   Odense, DK