Spejl i ramme af forgyldt træ

Varenummer: 6297519
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500

Spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med ansigt og bladværk. H. B. Med reparation og afslag.
Auktionen afsluttes:  10-12-2022 14:39:21
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej

76368 09-12-2022 20:17:09 DKK 300