Spisebord af palisander med to tillægsplader (1+2)

Varenummer: 6294415
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 6.000

Spisebord af fineret palisander med to tillægsplader. Tilspidsede ben. H. 73,5 cm. Ø. 119 cm. + 2 x 49,5 cm. Fremstår med brugsspor. Binder i udtræk. (1+2)
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 12:07:39

2075033 26-11-2022 12:02:49 DKK 3000