Spisebord af teak med hollandsk udtræk, 1960'erne
Vurdering:
3.000
Spisebord af fineret og massiv teak med hollandsk udtræk, 1960'erne. H 73/75, 140/274 x 85 cm. Lette brugsspor.
04-06-2050 14:43:00