Spisebord af teak med hollandsk udtræk, 1960'erne

Varenummer: 6373328
Vurdering: DKK 3.000

Spisebord af fineret og massiv teak med hollandsk udtræk, 1960'erne. H 73/75, 140/274 x 85 cm. Lette brugsspor.
Auktionen afsluttes:  04-06-2050 14:43:00