Spisebord af teak, underliggende udtræksplader

Varenummer: 6246721
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Spisebord af fineret teak med underliggende udtræksplader, H. 76 cm. L. 150 cm. B. 86 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, skade på kant samt flere småhakker på plade.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 15:58:00
Showroom:   Odense, DK

1178876 03-08-2022 22:55:24 DKK 300