Spisebord af teaktræ

Varenummer: 6247604
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Spisebord af fineret teaktræ med skjult tillægsplade under bordplade. H. 73 cm. B. 139,5 + 1 x 68 cm. D. 90 cm. Fremstår med mærker og brugsspor samt mindre afslag på hjørne på tillægsplade.

Auktionen afsluttes:  22-08-2022 20:40:30
Showroom:   Herlev, DK