Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spiseborde, spisestuemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Spisebord af teaktræ
:
6247604
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
1.500
Spisebord af fineret teaktræ med skjult tillægsplade under bordplade. H. 73 cm. B. 139,5 + 1 x 68 cm. D. 90 cm. Fremstår med mærker og brugsspor samt mindre afslag på hjørne på tillægsplade.
29-08-2022 11:27:43
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
87519
29-08-2022
11:05:54
1000
Til toppen