Spisebord / arbejdsbord, massiv teak og eg, 1950'erne, dansk møbeldesign

Varenummer: 3244507
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK 2.800

Spisebord / arbejdsbord, monteret med plade af massiv teak, stel af eg. 1950'erne, dansk møbeldesign. H. 76, 200 x 100 cm. Fremstår med patina.
Auktionen afsluttes:  02-01-2014 13:12:00