Spisebord - hvid laminat

Varenummer: 6286337
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500

Spisebord med plade og stel fineret med hvid laminat. Højdejusterbart. L 220 cm, B 90 cm, H 73 cm. Brugsspor, enkelte mærker.
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 18:10:05
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1304138 25-11-2022 17:34:12 DKK 300