Stefan Viggo Pedersen cd. Maleri

Varenummer: 3306468
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Stefan Viggo Pedersen 1891-1965 cd: Parti af Forum Romanum. Sign. SVP. Olie på pap. 29 x 49 (42 x 61) cm.

Auktionen afsluttes:  03-03-2014 15:22:00
Showroom:

890168 26-02-2014 23:34:12 DKK 300