Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Steffen Jørgensen. 'Desargues - Konfirguration 6'. cd
:
6255365
Hammerslagspris
:
4.400
Vurdering
:
8.000
Steffen Jørgensen (1940-2015). 'Desargues - Konfirguration 6' . Olie på lærred. Sign. Steffen Jørgensen 1990 på bagsiden. 130 x 130 cm. ( 133 x 133 cm.)
05-10-2022 12:05:25
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
168759
05-10-2022
10:31:54
4400
2121911
05-10-2022
09:41:31
4200
168759
05-10-2022
10:31:54
4200
2121911
05-10-2022
09:41:31
4000
168759
05-10-2022
10:31:54
3800
2121911
05-10-2022
09:41:31
3600
Til toppen