Steffen Jørgensen. 'Desargues - Konfirguration 6'. cd

Varenummer: 6255365
Hammerslagspris: DKK 4.400
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Steffen Jørgensen (1940-2015). 'Desargues - Konfirguration 6' . Olie på lærred. Sign. Steffen Jørgensen 1990 på bagsiden. 130 x 130 cm. ( 133 x 133 cm.)

Auktionen afsluttes:  05-10-2022 12:05:25
Showroom:   Herlev, DK