Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hobby og samleobjekter
Legetøj
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Steiff, Mecki, Thomas Dam m.fl. Stor samling dukker / figurer (ca. 250 stk.)
:
6324113
Hammerslagspris
:
2.400
Vurdering
:
5.000
Steiff, Mecki, Thomas Dam m.fl. Stor samling dukker / figurer i forskellige dragter heriblandt Grønlands dragt, primært fremstillet omkr. 1900-tallets midte. Fremstår med alders- og brugsslitage, fejl og mangler kan forekomme. (250 stk.)
26-01-2023 19:39:27
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
998342
26-01-2023
19:35:29
2400
Til toppen