Stephan Sinding cd. Gadeparti fra Ribe,

Varenummer: 5123346
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Stephan Sinding 1886 - 1958 Gadeparti fra Ribe, olie på lærred, ikke sign. 45 x 51 cm. ( 51 x 57 cm.)

Auktionen afsluttes:  21-10-2018 12:50:28

1429190 21-10-2018 10:57:55 DKK 300