Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
24-04-2019 15:22:00
Vurdering
SEK 2.000

Stockholmsmotiv oljemålning

Varenummer: 5310263
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv från Gamla Stan, monogramsignerad ÅR, olja på duk, ca 150x100 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö