SKAL RETUR Stort kinesisk tæppe, ca. 525 x 363 cm.

Varenummer: 5594031
Vurdering: DKK 30.000

Stort kinesisk tæppe, uld på bomuld. Fremstår med brugsspor / slitage. ca. 525 x 363 cm.
Auktionen afsluttes:  02-05-2020 14:26:34