SKAL RETUR Stort kinesisk tæppe, ca. 525 x 363 cm.
Vurdering:
30.000
Stort kinesisk tæppe, uld på bomuld. Fremstår med brugsspor / slitage. ca. 525 x 363 cm.
02-05-2020 14:26:34