Stouby. To-pers sofa, lysebrunt læder

Varenummer: 6382893
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.200

Stouby. To-pers sofa m. løse hynder m. dunfyld, betrukket med lysebrunt læder, ben af lakeret bøgetræ. 1970/80'erne. L. 142 Sh. 43 cm. Fremstår med brugsspor, nuanceforskel / stedvis slitage på betræk.
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 19:45:00

517092 22-05-2023 22:27:08 DKK 350