Surrealistisk komposition, litografi, 1973

Varenummer: 6227545
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Surrealistisk komposition, litografi nr. 14/75, sign. og dateret 1973. Bladmål: 50 x 65 cm (54 x 69 cm).
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 11:22:19