Surrealistisk komposition, litografi, 1973
Fast pris:
500
Vurdering:
< 1.000
Ubekendt kunstner. Surrealistisk komposition, litografi nr. 14/75, sign. og dateret 1973. Bladmål: 50 x 65 cm (54 x 69 cm).
Varen afsluttes:
23-02-2023 20:15:00