Susie Neumann. 'Guidelines for life'

Varenummer: 6241496
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Susie Neumann. f. 1970 'Guidelines for life' akryl på lærred, sign. monogram og dat. 22, 80 x 100 cm. U.R.

Auktionen afsluttes:  12-08-2050 20:41:00
Showroom:   Roskilde, DK