Susie Neumann. 'Guidelines for life'
Vurdering:
1.200
Susie Neumann. f. 1970 'Guidelines for life' akryl på lærred, sign. monogram og dat. 22, 80 x 100 cm. U.R.
12-08-2050 20:41:00