Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Sv. E. Jørgensen. Interiør med kvinde (cd)
:
5702609
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
< 1.000
Sv. E. Jørgensen, 1900-tallets anden halvdel. Interiør med kvinde. Olie på lærred. Sign. Sv. E. Jørgensen. 50 x 40 cm (63 x 52,5 cm). Fremstår med lille afskalning.
12-07-2020 19:42:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
126705
12-07-2020
10:42:08
481691
12-07-2020
10:36:00
500
126705
07-07-2020
18:38:16
450
481691
12-07-2020
10:35:55
400
126705
07-07-2020
18:38:16
350
481691
06-07-2020
11:31:24
300
Til toppen