Sv. E. Jørgensen. Interiør med kvinde (cd)

Varenummer: 5702609
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Sv. E. Jørgensen, 1900-tallets anden halvdel. Interiør med kvinde. Olie på lærred. Sign. Sv. E. Jørgensen. 50 x 40 cm (63 x 52,5 cm). Fremstår med lille afskalning.

Auktionen afsluttes:  12-07-2020 19:42:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej