Svend Arvidsen. Marinemotiv (cd)

Varenummer: 6222827

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Svend Arvidsen (1908-?). Marinemotiv. Olie på lærred. Sign. S. Arvidsen. 61 x 91 cm (78 x 108 cm).

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 20:05:05
Showroom:   Roskilde, DK