Svend Boe Haugaard. Komposition cd

Varenummer: 6222623
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Svend Boe Haugaard (f. 1944). Komposition, olie på plade, sign. Svend Boe 11. 119x120 cm (126x127 cm)

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 06:17:00
Showroom:   Nivå, DK

52910 30-06-2022 23:32:28 DKK 300