Svend Drews cd. Marine med Kongeskibet Dannebrog på havet, Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5206398

Varenummer: 5180695
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Svend Drews 1919-2003. Marine med Kongeskibet Dannebrog på havet, olie på lærred, sign. Sv. Drews. 40 x 50 cm. ( 54 x 64 cm.) NB titel rettet.

Auktionen afsluttes:  19-12-2018 19:00:49