Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Svend Ellekær. Bogreol med vitrineoverdel, palisander (2)
:
6193383
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
3.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6284012
Svend Ellekær. Bogreol samt vitrineoverdel af fineret palisander, reol med front af hylder samt vitrineoverdel med to skydelåger af glas bag hvilke hylde. 1960'erne. Fremstillet hos Albert Hansen, Vejen. H. 37-139 B. 82 D. 29 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker, let nuanceforskel på topplade (2)
05-10-2022 20:17:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2059194
05-10-2022
18:16:31
1000
Til toppen