Svend Hammershøi, motiv fra Marmorbroen på Christiansborg slot, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6302895

Næste bud: DKK 20.000
Vurdering: DKK 30.000

Svend Hammershøi (1873-1948). Motiv fra Marmorbroen på Christiansborg slot, olie på lærred, signeret. H.66 x 52 cm (85 x 71 cm)

DKK 20.000
Auktionen afsluttes:  01-12-2022 20:40:00
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej