Svend Herluf Madsen. Gårdexteriør med heste og ko. (cd)

Vurdering

5666938

Svend Herluf Madsen (f. 1911). Gårdexteriør med heste og ko. Olie på lærred. Sign. Sv. H. Madsen. 61 x 81 cm. (74 x 94).

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage