Svend Herluf Madsen. Gårdexteriør med heste og ko. (cd)

Varenummer: 5666938
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Svend Herluf Madsen (f. 1911). Gårdexteriør med heste og ko. Olie på lærred. Sign. Sv. H. Madsen. 61 x 81 cm. (74 x 94).

Auktionen afsluttes:  25-05-2020 12:29:11

1239491 24-05-2020 21:03:30 DKK 300