Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Svend Jensen. Olie på lærred. Ænder ved sø
:
5824021
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Svend Jensen (1919-2003), ænder ved sø, olie på lærred, sign. Svend Jensen, 68x97 cm. (78x107 cm).
08-11-2020 19:54:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
8247
08-11-2020
17:06:56
300
Til toppen