Svend Jensen. Olie på lærred. Ænder ved sø

Varenummer: 5824021
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Svend Jensen (1919-2003), ænder ved sø, olie på lærred, sign. Svend Jensen, 68x97 cm. (78x107 cm).

Auktionen afsluttes:  08-11-2020 19:54:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

8247 08-11-2020 17:06:56 DKK 300