Svend Johansen. Komposition med to bajadser (cd)

Varenummer: 6297813
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000

Svend Johansen (1890-1970). Komposition med to bajadser. Litografi. Sign. og dat. Svend Johansen 62. Lysmål 42 x 61,5 cm (59 x 77 cm).
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 08:37:22
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej

1985465 22-11-2022 00:23:48 DKK 600