Svend Larsen. Kystparti med dreng, olie på lærred

Varenummer: 6231367
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Svend Larsen. Kystparti med dreng, sign. Svend Larsen. Olie på lærred. 50 x 77 cm. U.r.
Auktionen afsluttes:  06-07-2022 19:48:00
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej

992839 02-07-2022 16:35:44 DKK 350
3334 29-06-2022 22:18:38 DKK 300