Svend Lynge (Kai Drews) & Poul Christensen, motiv med Himmelbjerget / søerne samt klitparti (2)

Varenummer: 6237186
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6247073
Svend Lynge (Kai Drews) (1909-1960) & Poul Christensen (1909-1977), motiv med Himmelbjerget / søerne / klitparti, olie på plade, begge sign. Mål med ramme 27x33 cm. 32x36 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  26-07-2022 12:45:00
Showroom:   Odense, DK

1911569 25-07-2022 14:00:04 DKK 300