Ubekendt kunstner, motiv med skibe

Varenummer: 6169780
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, motiv med skibe, olie på lærred, sign. 33,5x98 cm. U.R.

Auktionen afsluttes:  30-04-2022 13:09:00
Showroom:   Odense, DK