Svend Nielsen. Parti fra Bornholm

Varenummer: 6197059

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Svend Nielsen(1908-1993): Parti fra Bornholm, olie på lærred, sign. Svend Nielsen. 61 x 76 (77 x 91) cm.

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 20:53:05
Showroom:   Aarhus, DK